Shoetekfiyat.com, müşterilerine daha iyi hizmetverebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir.


Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mailadresi, ile ilgili bilgiler gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlüdiğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarakanılacaktır.


Shoe Tek , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu birsır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması vesürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanınagirmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemekiçin gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhütetmektedir. 

 

Shoetekfiyat.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanyaçalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerininkurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri"sınıflandırma" çalışmalarında sadece Shoetekfiyat.com bünyesindekullanılmaktadır.


Shoetekfiyat.com, üyelik formlarından topladığıbilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncüşahıslarla ve şirketlerle kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbirnedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.


Shoetekfiyat.com, e-posta adresleri ve üyelikformlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasındaizlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerintalep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğinceresmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlaraaçıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteriulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Birbaşkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz,gönderdiğimiz  emaillerin alt kısmında bulunan "E-bulten listemizdençıkmak için lütfen tıklayınız" linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tektıkla , kolayca çıkabilirsiniz.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışverişyapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıylahiçbir şekilde Shoetekfiyat.com veyaona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekildeödemeye yönelik tüm işlemlerin Shoetekfiyat.com arayüzü üzerindenbanka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Ayrıca Shoetekfiyat.com de''Secure Sockets Layer'' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSLsertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahıslarınellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.