Hakkımızda

2004 yılında kurulan Türkiye'nin ilk online ayakkabı sitesi ShOE TEK; yenilenen yüzüyle modayı yakından takip eden ürünleri, müşterilerinin alım gücünü zorlamadan sunma hedefi ile siz müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir. 

Firmamızın sırrı, her gün ortak bir amaca ulaşmak için çalışan profesyonel bir takımda yatmaktadır. Ürün ve hizmet felsefesinin temelinde “mutlak  müşteri  memnuniyeti” vardır.

SHOE TEK ekibini oluşturan en önemli özellikler; mücadeleci tavırları, girişimci ruhları ve sorumlulukları paylaşma duygularıdır. ShOE TEK’in en büyük amacı, müşterilerinin gözünden bakarak, onların beklentilerini mümkün olan en yüksek seviyede karşılamak ve müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet sunmaktır.

ShOE TEK, mağazalarında ve sosyal medya kanallarında kurduğu güçlü iletişimle, yenilikçi ve değişimi kucaklayan yapısı ile daima dinamiktir. ShOE TEK’in en büyük özelliği, bu işi tutku ile yapmasıdır. ShOE TEK, Türkiye’de üretilen ürünlerini doğru fiyat seviyesinde, yüksek kalitede sunmaktadır.

"Sizin için en doğru ürünleri, en uygun fiyatlar ile, en güvenli şekilde ve en kısa sürede teslim etmek birinci hedefimizdir."


SHOE TEK

 

Firma Ticari Ünvanı;

SHOETEK AYAKKABI SAN. VE TİC.LTD ŞTİ

Beyazıt Vergi Dairesi: 7690836028

Adres:Emin Sinan Mah. Emin Sinan Hamamı Sok. No:24 34126

Beyazıt Fatih İstanbul

 

Tel: 0850 433 22 22  

Fax:0850 433 23 04

Mail: admin@shoetek.com.tr